Category Archives: Nuotraukos

Renkamos grupės į šiuolaikinio cirko integruotą neformaliojo švietimo programą

1978 m. Visagine prasidėjo Lietuvos sportinės akrobatikos istorija, o 2022 m. spalį čia pirmą kartą Lietuvoje bus pradėta trumpalaikė šiuolaikinio cirko neformaliojo švietimo ugdymo programa. Naujojoje Visagino sporto ir rekreacijos centro programoje bus derinamas sportinis ir meninis lavinimas, akrobatika bei specifinių cirko disciplinų – žongliravimo, vienaračio ir ekvilibristikos – ugdymas.

Akrobatinius gebėjimus ugdys žinomas Visagino akrobatas ir treneris Viktoras Kalininas (jaunesnysis) – vienų iš Lietuvos sportinės akrobatikos pradininkų Viktoro Kalinino ir Nataljos Kalininos sūnus. 1996 m. Europos čempionate poroje su Aleksejumi Malyševu akrobatas V. Kalininas pelnė tris aukso medalius. 1998 m. ta pati akrobatų pora tapo pasaulio suaugusiųjų vicečempionais, o 1999 m. – Pasaulio čempionato 2-osios vietos laimėtojais. Daugkartinis sportinės akrobatikos čempionas apsigynė tarptautinės kategorijos teisėjo licenciją ir net buvo pakviestas teisėjauti parodomajame sportinės akrobatikos turnyre Argentinoje, Pasaulio jaunimo olimpinėse žaidynėse.

Programos detalės:
Formuojamos 2 grupės – pradedantieji ir pažengusieji.
6 val./sav.:
3 val. akrobatika su Viktoru Kalininu;
Programos dalyviams bus pasiūlyta laisvai pasirinkti meninio ugdymo modulį Visagino kūrybos ir menų akademijoje.

Registracija:

VšĮ Visagino sporto ir rekreacijos centro
Personalo ir ryšių su tėvais specialistas
+370 657 71 039, marinavkksc@gmail.com

VISAGINO M. VILTIES G. 5A IR DRAUGYSTĖS G. 10B KOMPLEKSŲ BASEINAI K V I E Č I A !

VISAGINO M. VILTIES G. 5A IR DRAUGYSTĖS G. 10B KOMPLEKSŲ BASEINAI KVIEČIA

2021 m. spalio 1 d. darbą pradeda Visagino m. Vilties g. 5A ir Draugystės g. 10 B sporto kompleksų baseinai ir saunos.

Darbo laikas:
Vilties g. 5A komplekso baseino darbo laikas:
Darbo dienomis – nuo 08.00 iki 22.00;
Išeiginėmis dienomis – nuo 08.00 iki 22.00.
Bilietai laisvam lankymui parduodami komplekso kasoje.
Telefonas pasiteiravimui – 8 657 73298.

 

Draugystės g. 10B komplekso baseino darbo laikas:
Darbo dienomis – nuo 08.00 iki 21.00;
Išeiginėmis dienomis – nuo 10.00 iki 21.00.
Bilietai laisvam lankymui parduodami komplekso kasoje.
Telefonas pasiteiravimui – 8 657 50619.

Taip pat visą informaciją apie mūsų baseinų veiklą galite gauti užėję į VšĮ Visagino sporto ir rekreacijos centro tinklalapį http://vsc.sugardas.lt arba skambinti aukščiau nurodytais telefonais.

 

Sveikatingumo stovykla Šventojoje

      VšĮ Visagino sporto ir rekreacijos centre pasibaigė dešimties dienų sveikatingumo stovykla Šventojoje kartu su sportinės akrobatikos trenere Jekaterina Filipovič.

Stovyklos dalyviai turiningai ir smagiai leido laiką. Vaikų vasaros stovykla yra viena iš priemonių skiriant ypatingą dėmesį kiekvieno vaiko užimtumui, sveikatos stiprinimui. Viso to pagalba vaikai yra atitraukiami nuo neigiamos veiklos ir žalingų įpročių. Stovyklos programa buvo sportinio pobūdžio, siekiant užimti vaikus aktyviu sportu  tuo pačiu pateikiant sveiko gyvenimo būdo pagrindus.

Vaikams buvo organizuojamos sporto treniruotės, daug emocijų teikiančios maudynės, žygiai su dviračiais, plaukimas baidarėmis, smagios užduotys ir estafetės, vakaronės.

Rytais vyko smagios mankštos, atskirų sporto šakų treniruotės.

Vakaronių metu vyko smagios užduotėlės, kuriose vaikai galėjo parodyti ne tik sportinius sugebėjimus, bet ir vaidybos. Kepdami šašlykus ant laužo vaikai smagiai leido laiką ir bendravo tarpusavyje.

Paskutinę stovyklos dieną pamiršę nuovargį su geromis emocijomis visi vaikai buvo įvertinti ir apdovanoti už dalyvavimą, pasiektus rezultatus, išradingumą, gerą nuotaiką ir gerai praleistą laiką.

Stovykla buvo uždaryta įspūdingu fejerverku ir grįžtant namo aplanke Dino pramogų parką.