Daily Archives: 2024-04-17

Tarptautinės varžybos Taline KevadAkro 2024

2024 m. balandžio 12-14 d. Visagino miesto sportinės akrobatikos komanda iš 40 sportininkų ir 3 trenerių išvyko į atviras, tarptautines varžybas Taline “KevadAkro 2024”. Į Visaginą grįžome net su septyniais medalių komplektais, šios varžybos akrobatams buvo  sėkmingos.

Darja Zelionka ir Jelizaveta Metalnikova didžiule persvara laimėjo savo kategorijoje ir atsivežė aukso medalius.

Grade 4 lygis moterų trejetai:
Kornelija Vaičytė, Vakare ir Milita Kulytė – 2 vieta.
Karina Bogomolnikova ir Nikita Chmelevskij – mišri pora dalyvavusi Grade 4 lygiu tapo varžybų nagalėtojais ir laimėjo aukso medalius.
Jelena Kalinina, Liana Lovkytė ir Polina Prokopčik moterų trejetas (AGE 11-16) – 3 vietą.
Grade 1 lygis, moterų poros:
Vladislava Puchareva ir Karolina Rakel – 1 vieta.
Alisa Jevtiuchova, Kotryna Kudabaitė – 2 vieta.
Vyrų ketvirtukas: Mark Krinickas, Mikolas Šutas, Domantas Markevič, Jevgenij Adamovič – 1 vieta.
Olivija Šikšnian, Aurėlija Obolevičiūtė ir Alina Gotovskaja jaunimo moterų trejeto kategorijoje, kuroje dalyvavo daugiausiai komandų – iškovojo 4 vietą.
Grade 3 lygis moterų trejetai:
Marija Čičiovatė, Patricija Aitmanavičiūtė ir Austėja Chadarovičiūtė užemė garbingą 4 vietą.
Visi kiti sportininkai irgi sėkmingai startavo ir pagerino savo rezultatus, gavo naujų patirčių ir išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose, o tai puki motyvacija dar daugiau dirbti, stengtis ir siekti savo tikslų.
Sveikiname nugalėtojus ir trenerius (Viktor Kalinin, Viktorija Šikšnian, Valentina Poltorakova) ir linkime sėkmės kitose varžybose.