Direktorius

CharlamovNikolaj  Charlamov

(Direktorius  nuo 2009 m. lapkričio mėn. iki 2019 m. rugsėjo mėn.)

Gimė 1957 m. birželio 1 d. Briansko srityje, Rusijoje.

1972 m., baigęs 8 klases, įstojo į Briansko kūno kultūros ir sporto technikumą, kuriame įgijo slidinėjimo trenerio specialybę. Baigęs technikumą Nikolajus Charlamovas buvo paskirtas kūno kultūros mokytoju Pskovo srityje.

1976 m. Nikolajus Charlamovas buvo pašauktas į armiją. Tarnavo Daugpilyje, Latvijoje, ir žaidė Daugpilio futbolo komandoje „Stroitel-VČ“.

1979 m. Nikolajus Charlamovas įstojo į Belgorodo valstybinį pedagoginį institutą, o 1960 m. buvo perkeltas į trečią neakivaizdinio skyriaus kursą ir pradėjo dirbti fizinio ugdymo vadovu Dagdos (Latvija) profesinėje technikos mokykloje. 1983 m. Nikolajus Charlamovas baigė institutą, kur įgijo trenerio-kūno kultūros mokytojo specialybę, ir Zilupės (Latvija) profesinę technikos mokyklą, kur įgijo S kategorijos vairuotojo kvalifikaciją.

1984 m. Nikolajus Charlamovas atvyko į Lietuvą (tuometinį Sniečkų) ir dirbo sporto instruktoriumi vaikų klube prie Butų komunalinio ūkio ir futbolo treneriu profsąjungos komiteto susivienijimo 150-ojoje vakarų statybos valdyboje.

1994 m. Nikolausj Charlamovas perėjo į VKKSC ir dirbo sporto instruktoriumi, vėliau krepšinio ir futbolo treneriu. 2002 m. buvo paskirtas VKKSC direktoriumi. Tuo pat metu dirbo ir futbolo treneriu.

Nuo 1993 m. Nikolajus Charlamovas yra visuomeninės organizacijos karatė klubo „Kovotojas“ prezidentas , o nuo 2009 m. sporto klubo „Futbolo rojus“ vadovas. 2007 m. Nikolajus Charlamovas buvo Lietuvos moterų futbolo V-19 rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas.

Nuo 2009 m., sujungus dvi sporto ugdymo įstaigas (Kūno kultūros ir sporto centras ir Akrobatikos sporto mokykla), eina VSC direktoriaus pareigas.

Nikolajus Charlamovas yra vedęs. Žmona – Larisa Charlamova, sūnus Valerijų – Vitebsko valstybinio medicinos universiteto studentas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.