All posts by Admin

Šuolių ant batuto pasaulio čempionatas

10734173_10152100140977168_2301527473319717252_n
Mūsų šuolininkai ant batuto 2014 m. lapkričio 13 – 16 d.  dalyvavo 23-ajame šuolių ant batuto pasaulio čempionate Jungtinėse Amerikos Valstijose ir parodė gerus rezultatus:

Sinchroniniai šuoliai ant batuto:
Oleg Nosyrev ir Nikita Servut – 11 vieta iš 19 (17-18 m. g.)
Denis Dubinovič ir Eigirdas Čugunovas – 13 vieta iš 18 (16-15 m. g.)

Individualūs šuoliai:
Oleg Nosyrev – 51 vieta iš 53 (17-18 m. g.)
Nikita Servut – 32 vieta iš 53 (17-18 m. g.)
Denis Dubinovič – 37 vieta iš 56 (16-15 m. g.)
Eigirdas Čugunovas – 56 vieta iš 56 (14-13 m. g.)

Treneriai:
Sergej Albridzio – Nacionalinės kategorijos šuolių ant batuto ir akrobatinio takelio treneris mokytojas, Tarptautinės kategorijos teisėjas.
Viktor Švarak – Nusipelnęs Lietuvos Respublikos treneris mokytojas, Tarptautinės kategorijos teisėjas.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius.

Akrobatikos skyriaus naujienos

2014  mokslo metai Visagino sporto centre startavo dvejomis varžybomis Akrobatikos skyriuje.
Spalio 3 d. pirmą kartą mūsų istorijoje įvyko pirmenybės pagal individualią programą – sportinės akrobatikos bendro fizinio pasirengimo varžybos 5 atskiriuose. Šis startas leido tiek jauniems, tiek įgudusiems sportininkams atskleisti ir patobulinti savo darbą balanso ir tempimo pratimuose. Varžybose dalyvavo virš 70 vaikų ir jaunų žmonių, tikimės, kad šios rungtynės taps gražia Visagino sporto centro tradicija ir dėkojama trenerėms mokytojoms Liudmilai Vojevodinai ir Nataljai Kalininai už puikų varžybų organizavimą.
Spalio 10 d. įvyko šuolių ant batuto ir akrobatinio takelio varžybos  „Visagino miesto taurė“, kurioje dalyvavo 33 sportininkai pagal I, II, III jaunių ir III suaugusiųjų atskirius. Dėkojame vyriausiajam teisėjui Viktorui Švarak ir vyriausiajai sekretorei Arinai Aksionovai.

VSC teikiamų paslaugų įkainiai eurais nuo 2015 m. sausio 1 d.

VISAGINO SPORTO CENTRAS INFORMUOJA, KAD NUO 2015 M. SAUSIO 1 D. LIETUVOJE BUS ĮVESTI EURAI. LITŲ PERSKAIČIAVIMAS Į EURUS BUS PAGRĮSTAS DABARTINIU OFICIALIU KURSU 3,4528 LT = 1€

 VISAGINO SPORTO CENTRO TEIKIAMŲ PASLAUGŲ ĮKAINIAI EURAIS                      NUO 2015 M. SAUSIO 1 D.
Ugdymo paslauga pagal vieną ugdymo programos sporto šaką už 1 mėn. 5,79
Stadiono atsarginės futbolo aikštės nuoma už 1 val. 5,79
Stadiono pagrindinės futbolo aikštės tribūnų su bėgimo takeliais nuoma už 1 val. 28,96
Stadiono pagrindinės aikštės žalios vejos nuoma už 1 val. 43,44
Stadiono pagrindinės aikštės nuoma už 1 val. 72,4
Kosmoso g. 28 A esančios treniruoklių salės su sporto įranga už 1 val. 14-48 €
Kosmoso g. 28 A esančios bokso salės nuoma už 1 val. 8,69
Taikos pr. 23 esančios sporto salės nuoma už 1 val. 8,69
Taikos pr. 23 esančios saunos su baseinu nuoma už 1 val. 40,55
Taikos pr. 23 esančios saunos be baseino nuoma už 1 val. 15,93
Parko g. 2 A esančios saunos nuoma už 1 val. 21,72
Parko g. 2 A esančios sporto salės nuoma už 1 val. 5,21

 

Sveikiname Vadimą Korobovą ir jo trenerį Dmitrijų Michailovą!

2014 m. liepos 20 d. Vengrijoje, pasibaigusiose pasaulio jaunimo (iki 23 metų amžiaus) bei jaunių (iki 19 metų), baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse sprinto rungties čempionu, jaunimo varžybose, tapo kanojininkas Henrikas Žustautas, o bronzos medalį jaunių grupėje iškovojo Visagino sporto centro auklėtinis kanojininkas Vadimas Korobovas.

Jaunių varžybų finale Vadimas Korobovas 200 metrų distanciją įveikė per 41,437 sekundes ir tik 0,988 sekundės nusileido čempionu tapusiam vengrui Jonathanui Danieliui Hajdu.

Sveikiname Vadimą, didžiuojamės juo ir linkime naujų pergalių ir pasiekimų!

Romas Fridrikas laimėjo sidabrą!

2014 sausio 28 d. Zaporožėje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyre praeitų metų Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų trečios vietos laimėtojas Romas Fridrikas (96 kg) aiškia persvara įveikė ukrainiečius Ivaną Obrizanovą, Jevgenijų Baraniką ir Vladislavą Voronijų, tačiau finale nusileido pajėgiausiam Ukrainos jaunimo amžiaus grupės atletui Jevgenijui Sovetai ir iškovojo turnyro „sidabrą“.Tarptautiniame turnyre kovojo 156 imtynininkai iš Ukrainos, Rusijos, Moldovos ir Lietuvos.

Visaginietis – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas

Daugpilyje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Sėkmingiausiai varžybose kovojo Dmitrijus Parechelašvilis iš Visagino. Trenerio Vitalijaus Nagovocino auklėtinis iškovojo nugalėtojo titulą svorio kategorijoje iki 38 kilogramų. Turnyro finale visaginietis įveikė sidabro medalį iškovojusį kaunietį Igną Bukauską.

Svoryje iki 45 kilogramų kauniečiai Arminas Lygnugaris ir Tautvydas Burneika užėmė trečiąsias vietas. Tokį pat rezultatą parodė ir bronzos medaliu buvo apdovanotas dar vienas visaginietis Sergejus Kolodinas (32 kg).

Treneris Vitalijus Nagovicinas daugelį metų su vaikais dirba kryptingai. Toks darbas duoda vaisių – treneris vidutiniškai kas trejus metus išugdo tikrai gerą imtynininką. Prisiminkime Europos jaunių prizininką Djakonovą, pasaulio čempionato dalyvį Lavruvjanecą, šių dienų vieną gabiausių atletų Fridriką. Todėl nestebina aukšti D. Parechelašvilio rezultatai, kuriuos jis iškovoja šalies čempionatuose ir tarptautiniuose turnyruose.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 85 imtynininkai iš Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Informaciją suteikė Lietuvos imtynių federacija http://www.imtynes.lt/

Romas Fridrikas – pasaulio jaunimo čempionato prizininkas!

Sofijoje vykusiame graikų-romėnų imtynių pasaulio jaunimo  čempionate Romas Fridrikas iškovojo bronzos medalį!

Penktojoje ir lemiamoje dienos dvikovoje R. Fridrikas, uzbeką Jakhongirą Turdijevą, paguldė ant menčių per dvidešimt sekundžių ir užėmė trečią vietą pasaulio jaunimo čempionate, svorio kategorijoje iki 96 kilogramų (šioje kategorijoje rungėsi 27 atletai).

Romo rezultatas neįtikėtinas. Savo svorio kategorijoje jis buvo jauniausias – jam tik aštuoniolika. Tokio rezultato, tokiame amžiuje, nebuvo pasiekęs nei pernykštis pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis, nei Londono olimpinių žaidynių prizininkas Aleksandras Kazakevičius.

Pirmasis Romo Fridriko treneris Vitalijus Nagovicinas prisiminė pirmąsias Romo pratybas: „Į imtynių salę Romas Fridrikas užklydo būdamas aštuonerių. Tai buvo maišų maišas. Jį per treniruotes mėtė kas norėjo ir kaip norėjo. Tai tęsėsi beveik iki jaunių amžiaus. Dvylikos – trylikos metų Romas po truputį kratėsi autsaiderio vaidmens ir po ilgų ir varginančių treniruočių atėjo pirmos pergalės. Vėliau tapo lyderiu savo svoryje ir ilgainiui pradėjo diktuoti imtynių madas tarp bendraamžių. Buvo nuopuolių, sunkių akimirkų, bet Romas nepalūžo. Jis suprato ir supranta, kad Visagine didelio pasirinkimo nėra – arba ari ir kovoji už vietą po saule, arba ateityje teks varstyti darbo biržos duris“, – savo auklėtiniu didžiuojasi treneris.

Svorio kategorijoje iki 96 kilogramų Visagino  sporto centro auklėtinis jau pirmoje imtyje aiškia persvara 8:0 nugalėjo Praveeną Dagarą iš Indijos.

Aštuntfinalyje R. Fridrikas kovojo su 2010 metų Europos jaunių čempionu ukrainiečiu Samiru Vološaninu ir nugalėjo jį rezultatu 1:0/1:1.

Kitoje akistatoje, trenerių Olego Antoščekovo ir Vitalijaus Nagovicino, auklėtinis susitiks su Danielu Gastlu iš Austrijos. Austras iš kovos eliminavo korėjietį Kimą Seungjuną ir pajėgų vengrą, Europos jaunimo čempionato antros vietos laimėtoją Zsoltą Toroką.

Deja, Romui Fridrikui nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero. Trečioje kovoje visaginietis nusileido austrui Danieliui Gastlui. Belieka tikėtis, kad pusfinalyje austras bus pajėgesnis už uzbeką Jakhongirą Turdijevą ir atvers Romui kelią į paguodos turnyrą, kuriame jo lauktų lemiamos akistatos dėl bronzos.

Vakarinė sesija prasidėjo palankiai. Austras D. Gastlas įveikė uzbeką, pateko į finalą ir į paguodos turnyrą „prastūmė“ R. Fridriką. Pirmajį Romo varžovą  vengrą Z. Toroką įveikė Kimas Seungjunas iš Korėjos.

Informaciją suteikė Lietuvos imtynių federacija http://www.imtynes.lt/