Tarptautinė „Galvės – Braca“ regata!

2017 m. birželio 17 – 18 d. Trakuose įvyko tradicinė tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Galvės – Braca“ regata. Regatoje dalyvavo stipriausi Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Lenkijos sportininkai. Šios varžybos, tai rimtas jėgų patikrinimas ir įvertinimas. Pagal regatos rezultatus bus atrenkami sportininkai,  kurie dalyvaus svarbiausiuose tarptautiniuose Europos ir pasaulio startuose, tarp suaugusiųjų, ir tarp sportininkų iki 18 m. ir iki 23 m.

200 m baidarių distancijoje čempionu, vyrų rungtyje, tapo Artūras Sėja, aplenkęs Olimpinių žaidynių Rio De Žaneire dvivietės baidarės rungties prizininkus šiauliečius Aurimą Lanką ir Edviną Ramanauską.

200 m. kanojų sprinto distancijoje Vadimas Korobovas iškovojo 2-ą vietą. Jį aplenkė Olimpinių žaidynių Rio De Žaneire dalyvis Henrikas Žustautas. Vadimas 1000 m kanojų distancijoje (pagrindinė kanojų programa) užėmė garbingą 2-ą vietą. Pirma vieta atiteko patyrusiam sportininkui iš Latvijos.

200 m dvivietės kanojos distancijoje čempionu tapo Jevgenij Kuračionok

Lietuvos jaunių rinktinės gretas papildė, įgiję teisę dalyvauti Europos čempionate Serbijoje, Visagino sporto centro sportininkai:

Ilja Davydovskij tapęs čempionu distancijoje 200 m ir 1000 m.

Jelizaveta Jermakova užėmusi 1-ą vietą kanojų distancijoje 200 m (ši disciplina nuo šių metų yra Olimpinė).

Taip pat šios regatos prizininkais ir finalininkais tapo Visagino sporto centro auklėtiniai:

Viktor Čaplinskij, Mindaugas Talačka, Viačeslav Buglak, Vladimir Rulevič, Aleksandr Pokatajev, Andrius Jančiukovičius, Jevgenij Budionov, Denis Kovaliov, Andrej Paškovskij.

Linkime mūsų sportininkams „Lengvo vandens“ tarptautiniuose startuose.